Inwestycje drogowe Powiatu Trzebnickiego

Obecnie wykonywane prace bieżącego utrzymania dróg powiatowych.

W związku z licznymi zgłoszeniami użytkowników dróg powiatowych dotyczących wystających w stronę jezdni gałęzi krzaków powodujących zawężenie pasa ruchu na jezdni oraz haczących o lusterka przejeżdżających pojazdów, obecnie na drogach... Czytaj Więcej »

Podpisano umowę na wykonanie remontu części drogi powiatowej nr 1361 D Lubnów na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 341 (bez tego skrzyżowania) w stronę miejscowości Lubnów. Gmina Oborniki Śląskie.

W dniu 19.10.2018 r. w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy miało miejsce podpisanie umowy dla zadania polegającego na wykonaniu remontu części drogi powiatowej nr 1361 D Lubnów na odcinku od skrzyżowania... Czytaj Więcej »

Trwają prace przy realizacji zadania pn.: ,,Modernizacja drogi powiatowej nr 1274 D na odcinku Barkowo-Żmigród: ETAP I za skrzyżowaniem z drogą powiatową nr 1326 D (Łapczyce) do m. Żmigród’’. Gmina Żmigród.

Wykonawcą zadania po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym w trybie przetargu nieograniczonego jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A., Kobylarnia 8, 86-061 Brzoza. Wartość umowy z wykonawcą robót wynosi 1 211... Czytaj Więcej »

Podpisano umowę na realizację zadania pn.: ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1319 D na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1110 D w miejscowości Nowe Domy w stronę drogi wojewódzkiej nr 439, gm. Żmigród''.

W dniu 15.10.2018 r. w Starostwie Powiatowym w Trzebnicy podpisano umowę na realizację zadania pn. ,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1319 D na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1110... Czytaj Więcej »

Zakończono realizację zadania pn.: ,,Budowa chodnika w miejscowości Korzeńsko ETAP I – budowa chodnika w miejscowości Korzeńsko przy drodze powiatowej nr 1111 D na odcinku od ul. Kolejowej do kościoła''. Gmina Żmigród.

Zakończono realizację i dokonano odbioru zadania pn.: ,,Budowa chodnika w miejscowości Korzeńsko ETAP I – budowa chodnika w miejscowości Korzeńsko przy drodze powiatowej nr 1111 D na odcinku od ul.... Czytaj Więcej »

Starsze wiadomości