Ogłoszenia ZDP

Informacja o wyniku naboru na stanowisko pomocnicze i obsługi Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

Informacja o wyniku naboru.pdfCzytaj Więcej »

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY z dnia 03 listopada 2017 r., na stanowisko pomocnicze i obsługi Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

  OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY z dnia 03 listopada 2017 r. p. o. Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg ul. Wrocławska 9, 55-100 Trzebnica ogłasza nabór na stanowisko pomocnicze... Czytaj Więcej »

Informacja o wyniku NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W ZARZĄDZIE DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY - Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Trzebnica, 03.11.2017 r. P.O DYREKTORA ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY   informuje o wyniku NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W ZARZĄDZIE DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY UL. WROCŁAWSKA 9 55-100 TRZEBNICA... Czytaj Więcej »

DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE DZIEŃ 13 LISTOPADA 2017 r. JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY W ZARZĄDZIE DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY

INFORMACJA O DNIU WOLNYM DYREKTOR ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY UPRZEJMIE INFORMUJE, ŻE DZIEŃ 13 LISTOPADA 2017 r. JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY W ZARZĄDZIE DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY Z... Czytaj Więcej »

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE z dnia 03 PAŹDZIERNIKA 2017 r. p. o. Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Trzebnica ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE z dnia 03 PAŹDZIERNIKA 2017 r. p. o. Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg ul. Wrocławska 9, 55-100 Trzebnica ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze... Czytaj Więcej »

Starsze wiadomości