Ogłoszenia ZDP

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO KIEROWNICZE URZĘDNICZE

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO KIEROWNICZE URZĘDNICZE z dnia 30 kwietnia 2018 r. Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Trzebnicy ul. Wrocławska 9, 55-100 Trzebnica ogłasza nabór na wolne kierownicze... Czytaj Więcej »

WAŻNY KOMUNIKAT.

W związku ze zmianami organizacyjnymi w Zarządzie Dróg Powiatowych w Trzebnicy w najbliższych dniach mogą wystąpić problemy z komunikacją telefoniczną oraz elektroniczną z urzędem. Przewidywany termin występowania utrudnień, do dnia... Czytaj Więcej »

Informacja o wyniku naboru na stanowisko pomocnicze i obsługi Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

Informacja o wyniku naboru.pdfCzytaj Więcej »

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY z dnia 03 listopada 2017 r., na stanowisko pomocnicze i obsługi Asystent Inspektora Nadzoru Inwestorskiego.

  OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO PRACY z dnia 03 listopada 2017 r. p. o. Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg ul. Wrocławska 9, 55-100 Trzebnica ogłasza nabór na stanowisko pomocnicze... Czytaj Więcej »

Informacja o wyniku NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W ZARZĄDZIE DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY - Inspektor Nadzoru Inwestorskiego

Trzebnica, 03.11.2017 r. P.O DYREKTORA ZARZĄDU DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY   informuje o wyniku NABORU NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W ZARZĄDZIE DRÓG POWIATOWYCH W TRZEBNICY UL. WROCŁAWSKA 9 55-100 TRZEBNICA... Czytaj Więcej »

Starsze wiadomości